Nejistota je stále výraznější vlastností našeho světa a života. Dokonce lze říct, že její podíl roste. Je ale vždy pouze negativní? Jak by vypadal život bez jakékoliv nejistoty? Tématem tohoto Brunche tedy bude, jak k nejistotě přistupovat, jak ji zvládat a jak využívat nejisté situace k růstu a pokroku.

 

Business Brunch® na téma mezní situace a zvládání nejistot předchází virtuální kurz, který dodá účastníkům potřebné základní znalosti. V průběhu celého jednotlivého bloku dostávají účastníci microlearningové materiály všeho druhu, skripta, cvičení, články a podobně. Po skončení programu a získání zpětné vazby dostanou také účastníci náhodné SMS zprávy se soustředěným sdělením, které by jim mělo pomoci utvrdit získané znalosti. Účastníci také obdrží brzy po události záznam, takže i kdyby se nemohli zúčastnit živě, o nic nepřijdou.

Business Brunch® nebude v roce 2021 „pouhým“ řetězcem zajímavých vystoupení, ale ukázkovým komplexním rozvojovým programem, který vás bude inspirovat ještě dlouho poté.

Harmonogram

Přihlásit se

Organizátor

Partneři akce