František Hroník se hodnocení zaměstnanců věnuje již několik desetiletí. Zhodnotí tedy, v čem je současné hodnocení zaměstnanců specifické a kam směřuje. Zamyslí se nad trendy a faktory, které jej ovlivňují. Poradí také osvědčené metody a tipy, které se mohou hodit v současnosti, nebo které platí univerzálně.

 

Business Brunch® o současném hodnocení pracovníků předchází virtuální kurz, který dodá účastníkům potřebné základní znalosti. V průběhu celého jednotlivého bloku dostávají účastníci microlearningové materiály všeho druhu, skripta, cvičení, články a podobně. Po skončení programu a získání zpětné vazby dostanou také účastníci náhodné SMS zprávy se soustředěným sdělením, které by jim mělo pomoci utvrdit získané znalosti. Účastníci také obdrží brzy po události záznam, takže i kdyby se nemohli zúčastnit živě, o nic nepřijdou.

Business Brunch® nebude v roce 2021 „pouhým“ řetězcem zajímavých vystoupení, ale ukázkovým komplexním rozvojovým programem, který vás bude inspirovat ještě dlouho poté.

Harmonogram

Přihlásit se

Organizátor

Partneři akce