Designové myšlení není pouhou metodou, ale způsobem myšlení orientovaným na druhé. Nejedná se přitom o tak mladou disciplínou, jak by se mohlo zdát. Na tomto Brunchu bude řeč o tom, jak lze k tomuto pojmu přistupovat a jak může být užitečný.

 

Business Brunch® o designovém myšlení předchází virtuální kurz, který dodá účastníkům potřebné základní znalosti. V průběhu celého jednotlivého bloku dostávají účastníci microlearningové materiály všeho druhu, skripta, cvičení, články a podobně. Po skončení programu a získání zpětné vazby dostávají také účastníci náhodné SMS zprávy se soustředěným sdělením, které by jim mělo pomoci utvrdit získané znalosti. Může se také stát, že se některého z termínů Business Brunche nebudete moci zúčastnit. To ale nevadí, protože budete mít k dispozici záznam, který můžete kdykoliv zhlédnout. Zároveň stále dostanete dodatečné microlearningové materiály. O nic tedy nepřijdete.

Business Brunch® nebude v roce 2021 „pouhým“ řetězcem zajímavých vystoupení, ale ukázkovým komplexním rozvojovým programem, který vás bude inspirovat ještě dlouho poté.

Harmonogram

Přihlásit se

Organizátor

Partneři akce