fbpx

Sebereflexe a zpětná vazba jsou zcela zásadními vlastnostmi každého úspěšného člověka nebo skupiny. A platí to dvojnásob v dobách krize, kdy je důležité mít o všem co nejpřesnější představu. Řeč bude tedy o tom, jak rozvíjet sebereflexi u sebe i druhých a jak dávat a přijímat zpětnou vazbu.

 

Business Brunch® o sebereflexi a zpětné vazbě předchází virtuální kurz, který dodá účastníkům potřebné základní znalosti. V průběhu celého jednotlivého bloku dostávají účastníci microlearningové materiály všeho druhu, skripta, cvičení, články a podobně. Po skončení programu a získání zpětné vazby dostávají také účastníci náhodné SMS zprávy se soustředěným sdělením, které by jim mělo pomoci utvrdit získané znalosti. Může se také stát, že se některého z termínů Business Brunche nebudete moci zúčastnit. To ale nevadí, protože budete mít k dispozici záznam, který můžete kdykoliv zhlédnout. Zároveň stále dostanete dodatečné microlearningové materiály. O nic tedy nepřijdete.

Business Brunch® nebude v roce 2021 „pouhým“ řetězcem zajímavých vystoupení, ale ukázkovým komplexním rozvojovým programem, který vás bude inspirovat ještě dlouho poté.

Harmonogram

Přihlásit se

Organizátor

Partneři akce